14 Temmuz 2011 Perşembe

Şifanın Türlü YollarıBaşmelekUriel’in Mesajı
Jeenifer Hoffman’ın Kanallığı
Her biriniz çabasızca yaşamda yol alan insanlarla karşılaşmışsınızdır. Sanki öğrenecek dersleri, büyük meseleleri yoktur.Yaşamları endişelerle dolu değildir ve her şey onlar için kolaylıkla gelişmektedir. Hatta ruhsal bağlantıları bile yoktur, ruhsal yollarına odaklanmamışlardır ama yaşamlarını sizin de kendinize yaratmak isteyeceğiniz şekilde sürdürüyorlardır. Neden siz şifalanma yolundasınız da onlar değil diye sorabilirsiniz. Neden sizin şifalanmanız gerekmektedir de onların gereksinimi yoktur? Onlar özel midir ya da sizin bilmediğiniz bir şeyi mi biliyorlardır?

Her bir ruh kendi şifalanma yolculuğunu, o yaşam sürecinde deneyimlemeyi seçtiği deneyimlere dayalı olarak yürür. Her bir yolculuk eşsizdir. Ruhun derslerini ve öğrenimini; şifalanması gereken yaraları yansıtır. Ve her bir ruh bir şifalanma yolu seçer, aynı zamanda yolun nasıl açılacağını, kimleri kapsayacağını da seçer; ya da çağrıyı tümüyle yadsır. Sizin bakış açınızdan, bir diğerinin yolu sizinkine oranla daha kolaymış gibi gözükebilir.

Ama siz, onların ruhunun bu yaşamdaki şifalanma taahhütlerinin ne olduğunu ve diğer yaşamlarında neler deneyimlediklerini bilemezsiniz. Bu detaylar sizlerden saklanmıştır; sizin ruhsal yolculuğunuzun detaylarının diğerlerinden gizlendiği gibi… Her bir şifalanma süreci, öğrenme, büyüme, dönüşüm veya yükseliş sürecidir; her bir adım birbirinde farklı iken, amaç her zaman aynıdır; her bir kişiye, korkuyu yenmek, kendi güçlerini bulup geri kazanmak adına yardımcı olmak, ve daha büyük bir ruhsal anlayışa erişmektir.

Şifalanırsınız, çünkü ruhunuz bunun için çağırılmıştır. Süreç zor ve acılı; ya da kolay ve rahat olabilir. Tüm vecheler sizin, bilinçli ya da bilinçsiz seçiminize bağlıdır. Şifalanma sürecinizde acıyı deneyimlemek zorunda değilsiniz. Yaşam deneyimlerinde ders almıyormuş gibi görünen insan, sifalanma yolculuğunu acısız ve kaossuz deneyimlemeyi seçmiş olandır. Şifalanmanın acı çekmek ile birlikte geldiğine inanırsanız, o formda bir şifalanmayı seçmiş olursunuz. Daha az ısdıraplı şifalanmanın farklı yollarını; zihniniz ve ruhunuzu bu seçimleri yapmaya hizaladığınızda, seçebilirsiniz.

Sizin şifalanma yolculuğunuz, ruh grubunuzdaki herkese yararlı olur. Tamamlamış olduğunuz her bir şifalanma deneyiminiz; kendiniz kadar, bağlantınız olan diğerlerine de iyi gelir. Çünkü birlikte, belirli bir şifalanma yolu seçtiniz. Ama şifalanmayı nasıl deneyimleyeceğiniz size bağlıdır. Sancısız bir yolla şifalanmayı seçtiğinizde, ruh grubunuzdaki her bir üyeye aynı seçimi bahşetmi ş olursunuz. Derslerinizi taktir etmeyi öğrendikçe, şifalanma sürecindeki güzelliği farkedecek ve şifalandığınızı bileceksiniz; çünkü bu ruhun armağanıdır, sizin ve tüm insanlık için, acı çekmeden şifalanmak, korkusuzca yaşamak ve kollektif ruhsal yolunuzda ileri doğru yürümek adına bir fırsattır.

Şifalanıyorsunuz çünkü, siz Dünya’yı değiştirmeye gelenlersiniz, Dünya’nın duygusal ve ruhsal yaralarını – ki onlar sizin yaralarınızın birer aynasıdır – sarmaya gelenlersiniz. Sizin her birinizin kendinizi şifalandırmaya yetecek gücü var, ruh grubunuzu, ve hatta Dünyayı… Ve bunu acı çekmeden, incelikle yapabilirsiniz, Dünya’yı en yüksek titreşimleriyle birlikte, hizalanmaya doğru taşıyabilirsiniz; insanlığı Ruh ile hizalamayı, Olmanın yüksek boyutlarına erişmeyi, kolaylıkla ve zerafetle yükseliş yoluna girebilmeyi sağlayabilirsiniz.

Çeviri: Güneş Kurtulan
www.urielheals.com
http://lovepeaceandharmony.nin​g.com/profiles/blogs/sifan-n-t​urlu-yollar-uriel-in-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...